Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te bejme pushime veore?
Pavarsisht gjithckaje ne do te veshim rrobabanjet tona te preferuara dhe do te dalim ne diell edhe sikur i vetmi opsion te jete ballkoni jone. Neqoftese dhe ju e keni lene per moment te fundit zgjedhjen e rrobabanjeve me posht keni 5 dyqane ku mund te gjeni rrobabanjet me te bukura qe keni pare ndonjehere!

1.Billionlady.al
Kete dyqan e zbuluam kur nuk mundem te gjenim cfare te vishnim nje te Shtune mbrema dhe mesa duket ishte dita jone me fat. Pervec fustaneve te Fashion Noves mund te gjeni dhe rrobabanje te ndryshme dhe me shumellojeshmeri ngjyrash.

2. Jardin Luxury Boutique
Nje nga dyqanet qe do te shihni me shpesh ne profilin tone eshte pikerisht Jardin! Jardin eshte dyqani jone i endrrave, i cili na ben te harxhojme dy tre rroga menjehere. Rrobabanjet Moeva London jane shume luksoze dhe te vecanta. Gjithashtu mund te gjeni dhe rrobabanjet e luksit te brendeve me te njohura si Dolce & Gabanna te cilat do ju bejne te dukeni fantastike! Pak te kushtueshme por ja vlen cdo qendarke.

3. Yamamay
Mund te them qe eshte nje nga dyqanet qe ka te brendshmet dhe pizhamet me te rehatshme, por gjithashtu mund te zbulosh dhe rrobabanje shume interesante.

4. Calzedonia
Kush e dinte qe Calzedonia nuk ka vetem geta, por dhe rrobabanje shume te bukura? Eshte pikerisht ky dyqani ku ngec, sepse gjithmone do te kete nje oferte per ulje dhe perfundon duke blere 9 rrobabanje apo me shume per gjithe sezonin.

5. Triangl Swim (Porosi Online)
Eshte nje nga ato faqe te cilat kane rrobabanjo pafund, zgjedh masen qe ju duhet per trupin tuaj dhe do te josheni nga varitieti i ngjyrave te cilat fillojne nga ato me te thjeshtat, ne ato me dizajne te ndryshme lulesh ose (animal Print). Eshte nje nga faqet tona te preferuara. Vlen per tu permendur se cmimet jane pak te kripura por cilesia shume e mire!

Komentoni me poshte sugjerimet tuaja mbi kte teme. Cdo ide dhe opinion eshte i rendesishem dhe ndihmes per ne. Faleminderit qe u bete pjese e blogut tone.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

Latest

Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni...

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni...

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te...

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e...