Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni asnjehere te kompletuara.

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni ardhur ne faqen e duhur.  Duke ruajtur cantat e perditshme nga demtimi ne diell dhe rere, per te dale sa me shume me stil ne foto dhe per tu dukur sa me bukur ne plazh, nuk duhet te lini pas dore nje nga aksesoret kryesor te lookut tuaj: canten e plazhit. Personalisht me pelqejne cantat e medha dhe kashte duke ofruar gjithmone idene e nje pamjeje te chic dhe moderne. Te kombinuara me veshje lino, fustane te lehta apo veshje te ndryshme interesante, canta do te jete nje must ne valixhen tuaj te pushimeve.

1. Authentic Brand Tirana
Gjithmone keni enderruar per canta plazhi Dior, Saint Laurent dhe Chanel por nuk deshironi te harxhoni aq shume per nje te tille? Nese po, investoni ne second hand. Authentic Brand Tirana ka te gjitha markat me te kerkuara, brand-et me prestigjoze dhe te gjitha modelet e reja me cmimet me fantastike!

2. Obag Albania
Per personin me aventurier dhe qe ka qejf canta me te cuditshme, Obag ka nje stil dhe material shume te vecante. E gjithe eksperienca ne dyqan eshte shume FUN dhe ka pafundesi ngjyrash per te zgjedhur.  Akoma nuk mund te themi qe eshte e perballueshme nga te gjithe por ne kete artikull besoj do te gjeni vendin e duhur per te pervetesuar canten e duhur te plazhit.

3. Jumbo
Ka nje arsye pse kemi perfshire Jumbo ne kete liste, pervec faktit qe ka gjerat me te lira, sa here ndiheni kreative mund te merrni nje cante ketu dhe ta ktheni ne projekt DIY(Do It Yourself). Cantat transperente kane disa vite qe vazhdojne te jene ne mode dhe mund ta personalizoni duke e kthyer si nje nga cantat qe shikoni kudo ne Instagram!  Duke e mbushur me produktet tuaja ne menyre te rregullt dhe terheqese, look-u juaj do jete ideal.

4. Liu Jo
Ne shume dyqane te medha qe mendoni se ka thjeshte rroba, eshte gjithmone e mundur te gjeni dicka me shume. Te dyqani Liu Jo eshte e mundur te gjeni canta te perditshme dhe gjithashtu canta plazhi me cilesi shume te mire.  Cantat e Liu Jo do ta bejne me speciale veshjen tuaj .

5. Net-a-porter (porosit online)
Normalisht cantat e plazhit mund te gjenden dhe te Asos, top shop ose River Island(te cilave mund ti hidhni nje sy) por arsyeja qe kemi zgjedhur Net-a-porter eshte per brands te ndryshme qe mund te gjeni. Cantat fillojne nga 70$ dhe me shtrenjte, por jane cilesi shume e mire dhe ky opsion eshte gjithmone neser deshironi te llastoni pak veten tuaj.

Shpresojme tju kemi ndihmuar sadopak me sugjerimet tona.
Enjoy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

Latest

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e...

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe...

Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni...

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni...