5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e dini cfare eshte me e tmerrshme? Fakti qe do te jemi ne mes te veres te bardhe si qumesht gati gati transparent. Zgjidhja per kete jane self tanners! Personalisht i perdor edhe kur dal ne plazh por edhe ne dimer, jane nje must per cfaredo lloj rasti. Keto jane 5 self tanners qe ne i dashurojme dhe ku mund ti gjeni.

1. Loving Tan
Nese nuk keni instagram dhe youtube mund te justfikohet fakti qe nuk e njihni si brand por Loving Tan ka qene ne must haves te cdo influencer dhe blogger. Eshte nje nga bronzer me natyral qe i jep nje nxirje shume te bukur trupit.
(mund ta gjeni te Glamhouse Tirana)

2. Sunless Tanning Mist Hampton Sun
Ky spray mund tju japi nje nxirje te lehte ose tju bej te dukeni sikur keni qene 20 dite ne pushime. Ajo cfare na pelqen ne aplikimin e spray eshte qe mund te perdoret dhe ne dimer ne nje pjese qe deshironi. E kam perdorur vetem te pjesa e dekoltes (qe ka qene e dukshme) duke pershtatur ngjyren e fondatines dhe te gjithe kane kujtuar se sapo isha kthyer nga Maldives.
(mund ta gjeni te NobisBeauty)

3. St Tropez Self tanner (porosit online)
Kjo firme ka forma te ndryshme si mousse, lotion, face tan mist, etj.Mund te gjeni nje produkt i cili pershtatet me shume dhe jane pro ne fushen e self tanners.
(mund ta gjeni te Asos)

4. Kremi vetenxires Laboratories de Biarritz
Kete self tanner nuk kemi pasur akoma kohe ta provojme, por eshte ne listen tone. Hidratues, antioksidues dhe organik , cfare mund te kerkoni me shume?
(mund ta gjeni te cocomed.al)

5. L’oreal Paris Sublime Bronze ose Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer
Momenti qe kemi pritur te gjithe eshte nje self tanner i mire, i cili e ben lekuren te duket e hidratuar dhe me shkelqim, dhe mbi te gjitha me cmim shume te arsyeshem.
(mund ta gjeni tek Well Albania)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

Latest

Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni...

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e...

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te...

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe...