5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe kohes ne fytyre dhe sa here dilni ne plazh, dhe bejini nje nder lekures tuaj mos perdorni vaj ulliri per tu nxire po nje vaj me SPF! Ketu mund te gjeni 5 linjat me te mira te kujdesit ndaj lekures per periudhen e veres.

1. Collistar
Collistar eshte nje nga brandet qe kemi shume perzemer per kujdesin ndaj lekures. Hidratues, mbrojtes dhe ka disa lloje texturash si vaj, krem dhe locion.
(mund ta gjeni te Beauty and the City Parfumeri)

2. Lancaster
Cfare na pelqen tek Lancaster eshte tekstura e kremrave, aroma dhe ne pergjithesi jane kremra shume te mire me rezultate fantastike.
(mund te gjeni te Euro Parfumeri)

3. Hampton Sun
Nje nga linjat tona te preferuara eshte Hampton Sun. Kremi me spf i trupit vjen ne forme mist dhe e ben shume te lehte per ta riaplikuar shpesh kur jeni ne plazh, ka sprucimin perfekt dhe gjithashtu vaji nxires eshte me spf (duke nisur nga spf 4). Nese deshironi te investoni ne krem te mire per lekuren, kjo linje eshte e duhura.
(mund ta gjeni tek Nobis Beauty)

4. Soleil Toujours (porosit online)
E pranojme qe nuk e kemi provuar akoma dhe kete linje do e blejme vetem per paketimin, se mund ta imagjinojme sa bukur do ngjaj ne canten tone te plazhit!
(mund ta gjeni te net-a-porter)

5. La Roche Posay Suncare
Produktet me spf jane shpesh here te veshtira per tu pershtatur me lekura sensitive ose te yndyrshme. La roche ka linje fantastike per lekurat sensitive, te formuluara shume mire dhe keni shumellojeshmeri zgjedhjesh!
(mund te gjendet ne farmaci)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

Latest

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe...

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e...

Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni...

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni...