admin

More Articles

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe kohes ne fytyre dhe sa here dilni ne plazh, dhe bejini...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e dini cfare eshte me e tmerrshme? Fakti qe do te jemi...

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te bejme pushime veore? Pavarsisht gjithckaje ne do te veshim rrobabanjet tona...

Discover

Trending

Nuk jeni gati per sezonin veror? Keto jane 5 vendet ku mund te gjeni rrobabanjot tuaja te stines

Tashme vera ka ardhur dhe na ka gjetur te gjitheve te papergatitur! Cfare do te veshim, ku do te shkojme, a do mund te...

5 Self tanners qe ju duhen TANI!

Le te marrim parasysh nje situate hipotetike ku do te nisim te marrim rrezet e para ne fund te Korrikut. E tmerrshme, por e...

Rehati, stil dhe foto perfekte? Ja 5 vendet ku mund te gjeni cantat e duhura te plazhit pa te cilat nuk do te jeni...

Nese edhe ju jeni si ne dhe nje look ne plazh nuk e quani te perfunduar pa canten me te bukur te plazhit, keni...

5 Produktet ‘Must’ Per Sezonin e Veres!

e cdo artikull qe permendet kujdesi ndaj lekures ne do te shkruajme gjithmone se sa e rendesishme eshte SPF! Ju lutemi ta perdorni gjithe...